Einsatzort: Logatec

DEKRA ZAPOSLITEV d.o.o. je agencija za posredovanje pri zaposlovanju, raziskovanje tržišča in javnega mnenja ter nudenje intelektualnih storitev.

Ustanovljena je bila leta 2014 v Ljubljani s strani podjetja DEKRA Arbeit GmbH iz Stuttgarta kot del velike mednarodne družbe DEKRA SE, ki zaposluje 47.000 ljudi v več kot 50-ih državah po vsem svetu.

Za našega naročnika, Mercator-Emba d.d., ki se ukvarja s proizvodnjo in pakiranjem prehrambnih izdelkov, iščemo:
Proizvodni delavec (m/ž)

Opis delovnega mesta:

- izvajanje ročnih del v proizvodnji (nasipanje osnovnih surovin, polizdelkov, ročni transport paletnih enot surovin ali gotovega izdelka),
- upravljanje pomožnih delovnih naprav v proizvodnji za zapiranje transportnih kartonov in strojno varjenje osnovnih pakirnih enot gotovih izdelkov,
- opravljanje pomožnih ročnih del v proizvodnji,
- izvajanje vizualnega in količinskega nadzora nad vhodnimi materiali,
- skrb za pravilen in sledljiv pretok materiala v procesu ročnih del v skladu s programsko aplikacijo področja,
- vodenje evidenc s področja dela.

Pričakujemo:

- vsaj osnovnošolska izobrazba,
- poznavanje osnov HACCP sistema in dobre proizvodne prakse,
- dobra fizična kondicija,
- pripravljenost na usposabljanje in izobraževanje.

Ponujamo:

- zaposlitev za določen čas z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
- možnost napredovanja,
- triizmenski delovni čas,
- redno plačilo in urejene delovne razmere,
- možen takojšen pričetek dela.

Bewerbungsfrist: 03. 10. 2019.
Prijave sprejemamo IZKLJUČNO na elektronskem naslovu zaposlitev.si@dekra.com s pripisom "PROIZVODNI DELAVEC - LOGATEC". Prijave, prejete na drugačen način, niso veljavne in jih ne bomo upoštevali.